Суспільно-інформаційна платформа почала працювати для Кремінщини сайт "Кремінщина" (krm.lg.ua)

Суспільно-інформаційна платформа почала працювати для Кремінщини  сайт "Кремінщина" (krm.lg.ua)

Веб портал «Кремінщина» (krm.lg.ua)"  запрацював, про що збиралися та обговорили всі моменти громадськість та влада і підписали відповідний Меморандум про спільне використання ресурсу. Основна його мета — згуртування жителів Кремінської громади для вирішення проблем та питань громади, ефективної комунікації між місцевою владою та мешканцями.

Цей регіональний інформаційний портал створено у вигляді Інтернет — спільноти. 

Планується, що він буде наповнюватися як професійними журналістами, представниками органів влади, так і всіма користувачами.

Зображення

22 жовтня відбулась онлайн – конференція «Обговорення меморандуму щодо спільного використання сайту «Кремінщина», організатором якої виступила голова ГО “Луганський прес — клуб” Тетяна Вергун.

До онлайн – спілкування долучились  представники Програми ООН із відновлення та розбудови миру,  редакція газети “Кремінщина”, представники райдержадміністрації та міської ради, протигромадських організацій.

Після обговорення аспектів співпраці учасники конференції дійшли згоди щодо підписання Меморандуму про спільне наповнення контентом сайту «Кремінщина».


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:30
181
Немає коментарів. Ваш буде першим!