Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Мешканці Біловодської ОТГ познайомилися с кращими проєктами реалізованими за бюджетні кошти

Мешканці Біловодської ОТГ познайомилися с кращими проєктами реалізованими за бюджетні кошти

З серпня по жовтень 2020 року мешканці Біловодської громади відвідали три онлайн-зустрічі «Сільський простір – простір змін», метою першої зустрічі було надати учасникам інформацію про програму «Бюджет участі 2019 року» в Біловодській громаді та ознайомити з кращими проєктами реалізованими за кошти бюджету участі в 2019 році. Спікерами зустрічі були: Олена Шилобрид, начальниця Управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради. Аліна Ходус голова ГО «Любокрай», Інна Коваль в.о. старости Новолимарівського старостинського округу.

Метою наступної зустрічі було проінформувати учасників про програму бюджет участі в громадах України та ознайомити з кращими проєктами реалізованими за кошти бюджету участі в цих громадах. Спікерками були: Олена Шилобрид, начальниця управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради (Лугаснська область); Лариса Карп’юк, провідна спеціалістка відділу економічного розвитку Шумської міської ради (Тернопільська область); Мальцева Катерина, заступниця директорки КУ Агенція розвитку Широківської громади (Запорізька область).

Метою останньої онлайн- зустрічі було проінформувати про зміни в сільській місцевості завдяки активності їхніх мешканців. Надихнути мешканців Біловодської ОТГ долучатися до змін в своїй громаді. Спікерками були: Ірина Баришенко, голова ГО «Євсуг діє» (Біловодська ОТГ, Луганська область), Ольга Нуд, заступниця сільського голови Миколаївської сільської ради Волноваський район (Ольгинська ОТГ, Донецької область), Надія Рудаченко, координаторка молодіжної роботи ГО «Кризька сільська організація „Промінь“ (Марківська ОТГ, Луганська область), Павловський Сергій, голова ГО “НАШ ФОРМАТ” (Біловодська ОТГ, Луганська область).

Ці онлайн-зустрічі були організовані в межах реалізації проєкту «Новий ФОРМАТ участі мешканців Біловодської ОТГ вуправлінні громадою» який реалізується ГО «Наш формат» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP#ВзаємодіяПлюс #ГОНАШФОРМАТ 


Читайте наші новини на телеграм каналі

19:30
113
Немає коментарів. Ваш буде першим!