У Дружківці з’явиться перший на Донеччині простір для формування навичок безпечної поведінки

У Дружківці з’явиться перший на Донеччині простір для формування навичок безпечної поведінки

В приміщенні пожежно-рятувальної частини Дружківки відкриється ресурсна кімната, в якій проходитиме навчання з безпеки для мешканців міста. Подібний освітній простір, де навчатимуть, як запобігати надзвичайним ситуаціям, стане першим у Донецькій області.

Він буде оснащений необхідним аудіовізуальним обладнанням, сучасними рятувальними тренажерами та настільними іграми з питань безпеки для наймолодших відвідувачів. В приміщенні пожежно-рятувальної частини Дружківки відкриється ресурсна кімната, в якій проходитиме навчання з безпеки для мешканців міста. Подібний освітній простір, де навчатимуть, як запобігати надзвичайним ситуаціям, стане першим у Донецькій області. Він буде оснащений необхідним аудіовізуальним обладнанням, сучасними рятувальними тренажерами та настільними іграми з питань безпеки для наймолодших відвідувачів.

«Це наш другий партнерський проєкт із державними службами, що надають безпекові сервіси мешканцям Дружківки. Навесні цього року для роботи із дітьми у приміщенні поліції ми створили «зелені кімнати» у Дружківській та Слов’янській громадах. Сьогодні ж ми розпочинаємо створення ресурсної кімнати на базі місцевої пожежно-рятувальної частини. Це знаковий момент, адже створення безпечного міського середовища у Дружківці є стратегічним напрямком роботи нашої громадської організації та відповідає потребам людей, які були виявлені в процесі створення Профілю громади», – зазначив Сергій Пронкін, керівник ГО «Нова Дружківка», яка реалізує проєкт «Безпечна громада».

В межах проєкту «Безпечна громада» кімната для роботи із персоналом у пожежно-рятувальній частини буде оснащена меблями, аудіовізуальним обладнанням для інтерактивного навчання, сучасними тренажерами, на яких відпрацьовуватимуть навички надання першої допомоги, настільними іграми з питань безпеки для учнів молодших класів.

«Лише на оснащенні ми не зупинимося. Для фахівців та інспекторів пожежно-рятувальної частини ми проведемо тренінг із використання ігротехнік під час роботи з дітьми. Говорити про безпеку із дітьми, особливо маленькими, треба тією мовою, яка їм зрозуміла. Настільні ігри – саме той механізм, який допоможе прокачати навички з безпеки учням дружківських шкіл. В межах проєкту також проведемо заняття для старшокласників. Впевнені, їм буде цікаво дізнатися, як працює пожежна частина, та відпрацювати навички на сучасних рятувальних тренажерах», – додав Сергій Пронкін.

«Наша мета – зробити мультифункціональний простір. В цьому приміщенні вже відбуваються засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Дообладнавши його, ми створимо сучасну освітню платформу, адже, крім занять для учнів шкіл, ми проводимо навчання для трудових колективів підприємств і організацій Дружківки, волонтерів, представники ОСББ та квартальних комітетів», – зазначив Олег Самсоненко, начальник Державної пожежно-рятувальної частини №45 у м. Дружківка.

Ресурсна кімната має відкритися наприкінці листопада. До цього моменту відбудеться навчання для фахівців пожежно-рятувальної частини, а в грудні в межах проєкту «Безпечна громада» – для учнів Дружківки.

Проєкт «Безпечна громада» реалізується громадською організацією «Нова Дружківка» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Для довідки:
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Для запитів ЗМІ
Сергій Пронкін, голова ГО «Нова Дружківка», +380 66 190 9503, info@newdruzhkivka.com.ua


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:40
147
Немає коментарів. Ваш буде першим!