​Для працівників Слов’янського міськрайонного суду Донецької області проведено тренінг з розвитку навичок «soft skills»

​Для працівників Слов’янського міськрайонного суду Донецької області проведено тренінг з розвитку навичок «soft skills»

7 вересня 2020 року в рамках діяльності за проектом «Інформаційна підтримка відвідувачів місцевих загальних судів Донецької / Луганської області» для працівників апарату та суддів Слов’янського міськрайонного суду був проведений тренінг «Удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення».

Організатор заходу — Громадська організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу».

Тренер навчань, Тетяна Вергун, психологиня, консультантка зі зв’язків із громадськістю, громадська діячка, журналістка, надала учасникам знання та навички, спрямовані на підвищення рівня комунікації з вразливими групами клієнтів працівників судових органів, які здійснюють консультування та надають судові і правові послуги клієнтам, зокрема, постраждалим від домашнього насильства та гендерно обумовленого насильства, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, особам похилого віку, людям з інвалідністю.

Зображення

Заняття були побудовані на програмі з підвищення навичок комунікації працівників суду у роботі з людьми з інвалідністю, яка розроблена Національною школою суддів (НШСУ) у співпраці з РГБФ «Право і демократія».

Впродовж тренінгу учасники опановували такі практичні навички роботи з вразливими громадянами, як налагодження ефективної комунікації, інтерв’ювання та консультування, розвиток емпатичного спілкування, врахування етичних та ціннісних аспектів під час роботи, як базису для надання якісної правової допомоги та судових послуг.

Зображення

«Завдяки таким тренінгам щодо комунікації з вразливими категоріями населення, судді та працівники апарату суду підвищать свою обізнаність, покращать свої комунікаційні навички по взаємодії з різними категоріями громадян, завдяки чому місцеві мешканці, ВПО, люди з інвалідністю та представники інших вразливих категорій отримають більше можливостей захисту прав в суді та доступу до правосуддя» — говорить керівник організації Сергій Коваленко.

Ця публікація була підготовлена в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Європейського Союзу.


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:45
118
Немає коментарів. Ваш буде першим!