Відбулись чергові збори Амбасадорів миру

Відбулись чергові збори Амбасадорів миру

На онлайн зустрічі 9 вересня обговорювали актуальні поточні питання. Слухали засновницький склад нової Амбасадорської ОГС — ГО «АМБАСАДОРИ МИРУ», яка народилась в липні цього року. Обговорювали що зроблено та що ще необхідно зробити для побудови сталої організації громадянського суспільства.

Повідомили спільноту мережі про те, як проходило навчання в Школі організаційного розвитку, яку для мережі організували спеціалісти Програми ООН із відновлення та розбудові миру, чому навчилися та чому ще слід приділити увагу в майбутньому в новоствореній організації.

Обговорювали проблеми та можливу співпрацю Амбасадорів з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, зробили огляд нового бренд-буку та внесли в нього зауваження на доопрацювання, обговорювали як зробити прозорими правила вступу до амбасадорської спільноти, посвідчення, етику, посібник, як реалізувати розроблені амбасадорами ініціативи за підсумками Школи Прав Людини, яка також відбувалась липні завдяки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, та як реалізувати розроблені на цій Школі власні проєктні ініціативи.

Окремо пригадали як організовували амбасадорські заходи, присвячені Дню Миру в минулому році та планували, яким чином можна відсвяткувати Міжнародний День Миру в цьому році — 21 вересня 2020 року.

Слухали представниць ГО «Донецький молодіжний дебатний центр», про їх новий проєкт в підтримку мережі Амбасадорів.

Зрозуміло, що кожна поточна зустріч, проводиться, бо є про що спілкуватись та накопичуються питання, але статистика показує, що на зустріч попадають ті, що є активним користувачами спілкування в групі спільноти на Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/244125496203363, звісно що й плани і свої ідеї потім швидше реалізують ті, хто зустрічі відвідує, бо вони закінчуються завжди конкретними рішеннями.

І цього разу вирішили:

(1) додати деякі речі до Брендбука та скоригувати його;

(2) поставили дедлайни по доопрацюванню проєктних ідеї по «правам людини» та по доданню в майбутній «Посібник» амбасадорських історій;

(3) клопотали щодо апробування «лабораторії толерантності» онлайн з дітьми амабасадорських закладів;

(5) вирішили «лабораторію Амбасадорів миру» клопотати апробувати в офлайн форматі з використанням мобільного обладнання за допомоги Програми ООН із відновлення та розбудови миру;

(6) терміново розпочати підготовку до Міжнародного Дня Миру;

тощо.

Image

Під час зустрічі кожний зміг поділитися думками та досягненнями, обговорити виниклі питання.

  • Голова ГО «АМБАСАДОРИ МИРУ», Олексій Головатий, директор школи з сел. Дружба Торецької громади, що на Донеччині: «Кожного разу я радію, а тепер ще й довірі колег та колежанок очолити тепер офіційну нашу організацію, але без всіх випускників Школ Амбасадорів Миру UNRPP, цього б просто не сталося. Тому вдячний кожному. Та черговий раз радий, коли нас, найактивніших, підтримують. І цього разу для своєї маленької школи, де вже навчальні процеси були організовані в пристосованих та відокремлених просторах для навчання коридорах стелажами книжок, отримав спеціальні перегородки які розмежують студії для навчань та сам процес становиться якісніше. Бажаю всім прагнути, та бути активними і отримувати допомогу від однодумців на амбасадорські добрі справи»;
  • Членкиня ГО «АМБАСАДОРИ МИРУ», педагогиня школи з міста Кремінна, Яна Гарькавець: «Всі навчання для нас дуже корисні, знання запроваджуємо в життя. Адже спробували від нашої організації розробити та подати на грантовий конкурс проєкт, але потерпіли поразку. Але це досвід та практика, які не замінні. Впевнена, що настане час і ми будемо самі реалізовувати проекти своєї власної організації, яка і так працює і без грантових коштів, бо створена відданими людьми, які працюють та багато волонтерят».
  • представниця Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Ганна Борова: «На світ народилась нова громадська організація ГО «АМБАСАДОРИ МИРУ», дійсно згуртована ще і ситуацією з вірусом, та, що несе правильну філософію самоорганізації — разом до можливостей, продовжувати підтримувати кожного з мережі, сформована за спільними цінностями дійсно однодумцями, готовими разом і системно вирішувати важкі ситуації мирним шляхом. Впевнена, що Амбасадори вже перетворилися в відому мережу, з підвищеним рівнем довіри населення, вони стали прикладом цифрової грамотності та креативності для інших в роботі з дітьми та молоддю».

Далі обов'язково буде....


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:55
172
No comments yet. Be the first to add a comment!