Очільники Донецької та Луганської облдержадміністрацій Павло Кириленко та Сергій Гайдай відверто поспілкуються з журналістами на Донбас Медіа Форумі

Очільники Донецької та Луганської облдержадміністрацій Павло Кириленко та Сергій Гайдай відверто поспілкуються з журналістами на Донбас Медіа Форумі

11 вересня об 11:30 в рамках шостого Донбас Медіа Форуму відбудеться
прес-дискусія «Влада та журналісти: через діалог до порозуміння».

Очільникидвох обласних державних адміністрацій розкажуть про інформаційну політикувлади в цих регіонах, обговорять із журналістами способи, як зробитикомунікацію в регіоні більш ефективною, як налагодити більш якісний обмінінформацією між владою, журналістами та мешканцями регіону. 

Яким чином обласна влада Донеччини та Луганщини забезпечує прозорість своєїдіяльності для мешканців регіону? Як вибудовуються стосунки з місцевимижурналістами? Які заходи вживаються, аби зруйнувати інформаційну блокадуокупованих районів? Що можна зробити, аби зробити комунікаційний компонент вобластях ефективнішим? 

Що ще ви б хотіли почути? Залишайте ваші запитання голові ДонОДА ПавлуКириленку та голові ЛугОДА Сергію Гайдаю за посиланням:http://bit.ly/DMF2020-pres-ta-ODA. Модератор дискусії журналіст, координатор Центругромадського контролю «ДІЙ-Краматорськ» Андрій Романенко поставить найцікавіші зних представникам влади під час дискусії. 

УВАГА! Захід відбудеться в Краматорську, але ОНЛАЙН.Відеотрансляції будуть доступні на: 

● YouTube-каналі Укрінформ; 

● Facebook-сторінці Центру громадського контролю "ДІЙ-Краматорськ

● Facebook-сторінці голови Донецької обласної державної адміністрації ПавлаКириленка . 

Нагадаємо, впродовж двох днів, 11-12 вересня 2020 року, з 10:00 до 19:00відбуватиметься шостий Донбас Медіа Форум. Через епідеміологічні виклики у світіФорум вперше буде організовано в онлайні. 

У програмі Форуму 18 дискусій та воркшопів від українських та зарубіжних експертів ізВеликобританії, Грузії, Угорщини, Естонії, Франції, Чехії та Швеції. Усі заходи будуть уформаті talk show із прямою трансляцією, з оперативним опрацюванням коментарів таможливістю відео-включень. Для всіх заходів також передбачений синхроннийпереклад англійською та українською мовами. Тож, на Форумі можна буде традиційнообмінятись думками під час актуальних тематичних дискусії, а також почути прикладиуспішного досвіду експертів під час воркшопів.

Із детальною програмою та спікерами шостого Донбас Медіа Форуму можнаознайомитись за посиланням: www.donbasmediaforum.net

Щоб отримати на пошту посилання на всі заходи, необхідно заповнити онлайн-форму:https://bit.ly/DMF-2020 .


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:20
192
Немає коментарів. Ваш буде першим!