Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Що необхідно для проведення діалогів в онлайн режимі?

Що необхідно для проведення діалогів в онлайн режимі?

В умовах ізоляції, навичка фасилітації онлайн-зустрічей стає критично необхідною та визначає успішність розмови. Якщо раніше була можливість провести зустріч в офісі чи в кав’ярні, то під час карантину всі робочі обговорення відбуваються виключно онлайн. Онлайн-тренінг "Інструменти ефективної роботи онлайн в умовах COVID-19" відбувся 25-28 серпня для посередників ГІСМАОВК. 

Навичка фасилітації онлайн-зустрічей та діалогів у теперішніх умовах ізоляції, стає необхідною професійною складовою та визначає успішність спеціалістів різних напрямків роботи. Якщо раніше була можливість провести зустріч «віч навіч», в офісах, чи в кав’ярнях, то під час карантину всі робочі обговорення відбуваються виключно онлайн.

В результаті навчання 23 посередники ГІСМАОВК навчались 4 дні онлайн використовувати інструменти роботи онлайн та підвищили свій рівень володіння ними, підвищили свої знання щодо забезпечення безпечного простору під час онлайн зустрічей та навчання, практикували навички командної роботи онлайн, використовуючи інструменти Google диску та онлайн фасилітації, з використанням різноманітних інструментів для організації та фасилітації онлайн зустрічей та навчання (інтерактивні дошки, опитувальники, Zoom конференції, тощо.

Зображення

Детальніше -  джерело:https://dialog-ua.org/news/41-shcho-neobkhidno-dly...


Читайте наші новини на телеграм каналі

10:10
187
Немає коментарів. Ваш буде першим!