Медикам 7-ми опорних лікарень Донеччини будуть надані індивідуальні психологічні консультації

Медикам 7-ми опорних лікарень Донеччини будуть надані індивідуальні психологічні консультації

ГО «Центр розвитку місцевих громад» запроваджує проект «Громадська кампанія з психологічної підтримки лікарів, що працюють в інфекційних лікарнях Донеччини “Ти не один” в рамках якого будуть надаватись індивідуальні психологічні консультації лікарям чи медичним працівникам, що працюють в 7 опорних лікарнях Донеччини з хворими Covid19.

Метою індивідуальних психологічних консультацій єзапобігти емоційному вигоранню на робочому місці.

Перед нашими психологами, які враховують духовну складову потреб особистості, ставляться такі основні завдання:

  • визначення ступеня та характеру психологічних розладів;
  •  вивчення індивідуально-особистісних особливостей медичних працівників та оцінка їхніх духовних, когнітивних, емоційних, вольових можливостей;
  • визначення необхідних заходів індивідуальної та групової духовно-психологічної реабілітації;
  • нормалізація психічного стану, зниження психічного напруження та
  • відновлення психічної рівноваги;
  • формування оптимального психологічного реагування на наслідки психічної травми.

Надання виїзних індивідуальних психологічних консультацій лікарям та медичним працівникам буде проводитись в наступних лікарнях: КНП «Великоновосілківська центральна районна лікарня», КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут», КНП «Центральна міська лікарня» м. Торецька, КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради», КНП «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради, КНП "Інфекційна лікарня м. Костянтинівка", КНП "Інфекційна лікарня м. Мирноград".

Психологічні консультації будуть надаватись через заздалегідь узгоджені візити до лікарень на безпечних ділянках медичних закладів в індивідуальних засобах захисту. Заплановано протягом 4 місяців здійснення 16 візитів психолога в кожну з 7 цільових лікарень.

Консультації надаватимуться безоплатно.

Записатись на консультацію можна заповнивши Анкету.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Громадська кампанія з психологічної підтримки лікарів, що працюють в інфекційних лікарнях Донеччини “Ти не один”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:25
102
Немає коментарів. Ваш буде першим!