Театр має особистий вплив на розвиток

Театр має особистий вплив на розвиток

Лавина. Вона пройшлася по Новоадарській громаді культурним надхненням. В перший раз виставу було представлено на сцені Новоайдарського районного Будинку культури 24 квітня 2018 року. Ця зустріч артистів із громадою Новоайдару відбулася з ініціативи театру та у відповідь на гострий культурний запит із громад області. «Лавина» — яскрава вистава Луганського обласного академічного музично-драматичного театру. 

Не випадково ця ініціатива була підтримана Програмою розвитку ООН в Україні та ЄС. Справа в тому, що «Лавина» підіймає гострі соціальні питання, які наразі турбують всіх в Україні: як одна людина здатна змінити життя громади та чи є місце інтересам громади в житті окремої людини? чи настільки цінною є традиція в житті суспільства та як розпізнати час для змін? чи варто приділяти увагу меншинам в той час, коли не вирішені найболючі проблеми більшості та чи можливо досягти соціальної згуртованості в суспільстві, де перемішано стільки різноспрямованих інтересів та культур?

Унікальна ініціатива Луганського обласного музично-драматичного театру та ПРООН спрямувала силу мистецтва на досягнення високої цілі розвитку громадської участі та пробудження людського потенціалу громад.
«Ми сподіваємось на продовження спіробітництва із театром, виражаємо велику подяку всьому художньому колективу за це свято мистецтва» — зазначив 
Еміль Коренєв, Спеціаліст із соціальної мобілізації ПРООН.


Читайте наші новини на телеграм каналі

22:24
530
No comments yet. Be the first to add a comment!