Протидія та реагування на випадки булінгу та насильства над дітьми

Протидія та реагування на випадки булінгу та насильства над дітьми

Сьогодні в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 амбасадорка миру, Давідова Олена, провела тренінг для класних керівників 1-11 класів за темою «Протидія та реагування на випадки булінгу та насильства над дітьми»

Що може зробити одна людина?

Зображення

Багато що, якщо мова йде про протидію домашньому насильству. А якщо ця людина небайдужа, а ще є вчителем чи вчителькою, то вона може стати першою, найважливішою ланкою в ланцюзі людей, організацій та структур, які можуть допомогти та попередити випадки булінгу чи насильства.

Зображення

Розуміючи актуальність теми в умовах вимушеного карантину через поширення COVID-19, розуміючи рівень напруги батьків та дітей під час дистанційного навчання, приймаючи виклики 2020 року, ми плідно попрацювали над кейсами відповідної тематики. Визначили типи насильства, прояви та ознаки, склали план можливих дій на різних рівнях: особистому, громади, держави, сформували алгоритм власних дій у випадках виявлення булінгу чи насильства. І дійшли висновку, що робота з попередження таких випадків буде нашою спільною сходинкою до формування безпечного освітнього середовища.

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

20:00
155
Немає коментарів. Ваш буде першим!