Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Команда Амбасадорів миру UN RPP створила власну організацію і продовжує розвиватися.

Команда Амбасадорів миру UN RPP створила власну організацію і продовжує розвиватися.

Команда Амбасадорів миру UN RPP створила власну громадську організацію та зараз навчається в Школі інституційного розвитку для громадських активістів. Активні, розумні, цілеспрямовані лідери громад, які прагнуть змін — цей старт дала чудова дворічна «Школа Амбасадорів миру UN RPP, яка й таким чином і надалі підтримує своїх «генераторів ідей».

«У вихідний, святковий день вони прагнуть до розвитку вдосконалення знань та навичок роботи громадського активіста. Роботи, яка призведе до розвитку, як нас самих так і розвитку наших громад» — відмічає Ніна Пряділя, амбасадорка миру з м. Золоте, що на Луганщині.

Школа проходитиме  з 24 по 28 серпня онлайн, та складатиметься з 5 тренінгових днів. В день проходитиме два 2-годинних тренінгових онлайн-блоки; 1,5 години – вечірні онлайн-зустрічі з експертами/експертками (загальна кількість за школу – чотири зустрічі), 1 година – неформальна онлайн-зустріч по питаннях-відповідях з тренерами Школи; п'ять блоків домашнього завдання, який учасники готують самостійно на гугл-диску, а тренери перевіряють, коментують онлайн та розглядають під час онлайн-блоку.

Під час Школи розглядатимуться наступні тематичні блоки: робота в команді: командоутворення, лідерство, організаційний розвиток., фінансовий менеджмент в НУО та фінансова звітність, налагодження комунікації з місцевою громадою, локальний аналіз.

Мета Школи: надати учасникам знання та відпрацювати навички, які необхідні для ефективної роботи команди  створення та розвитку НГО.

Очікуваний результат: учасники дізнаються про головні аспекти життєдіяльності команди, навчаться застосовувати ключові процедури командної діяльності та вирішувати конфлікти в команді; дізнаються які є неурядові організації та яке законодавство регламентує їх діяльність; дізнаються які основні аспекти мають відображатися в Статуті НГО, як та кому має звітувати громадська організація; дізнаються про основні аспекти управління фінансами в організації та фінансову звітність НГО; дізнаються як та з ким має вибудовувати комунікацію неурядова організація під час впровадження діяльності

Амбасадорів миру UN RPP підтримує Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:50
95
Немає коментарів. Ваш буде першим!