Допоможи – це просто!

Допоможи – це просто!

Таку назву має новий вебсайт http://need-give.pp.ua/, на якому люди можуть запропонувати свою допомогу тим, хто її потребує, а ті, що чогось потребують – можуть попросити їм допомогти.

Головна мета ініціативи – зробити так, щоб бажаючі допомогти могли зробити це дійсно просто. Людям, які потребують допомоги, також не буде складно через цей ресурс знайти бажаючих їх підтримати. Допомога може бути як матеріальною – речі, предмети побуту, або інше, так і не матеріальною – сходити за продуктами, щось полагодити, головне що все це надається абсолютно безкоштовно від щирого серця не ангажованими, до прикладу політиками, людьми.

Інтуїтивно зрозумілий функціонал сайту робить процес допомоги дійсно простим. Потрібно лише зареєструватися на сайті та зробити запис у розділах «Потребую» або «Можливості».

Сайт "Допоможи – це просто!" було створено на прохання: Громадської спілки «Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю», ГО «Лабораторія розвитку Луганщини», ГО «АСР», БФ «Фонд громад Луганщини „Хорс“, ГО „Фундація “Простір» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), але їм можуть користуватися всі бажаючі, за умови виконання правил сайту.

Зображення

Громадськість і раніше думала над тим, як зробити так, щоб допомога, яку пропонують люди, хаотично не накопичувалась в офісах благодійників, а мала структуровану зручну базу даних доступну кожному в кого є Інтернет. Але, за останній час, така ситуація, як лісові пожежі, о призвели к негативним наслідкам на Луганщині, тільки підтвердила те, що такі веб-ресурси просто необхідні. Соціально відповідальні люди намагаються швидко реагувати та пропонують різноманітного роду пожертви та допомогу іншим людям. З іншого боку, люди, що потребують допомоги, мають власні потреби. Ми впевнені, що цей веб-ресурс допоможе соціально з’єднати тих, хто потребує допомоги, з тими, хто може її надати.

Запрошуємо! 

Доєднуйтесь! 

Реєструйтесь та розміщуйте свої потреби та свої можливості!

Вам можуть допомогти асистентки гарячої лінії Центру допомоги ГС «Луганська обласна асоціація організацій осіб з інвалідністю», який також створено та працює завдяки підтримки UN RPP:

+38 (066) 736-62-53 Яна
+38 (066) 736-62-12 Майя


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:40
623
Немає коментарів. Ваш буде першим!