#РАЗОМзТАТОМкраще

#РАЗОМзТАТОМкраще

Свято є дуже важливим, адже нагадує усім батькам, що поряд є діти, які потребують нашого тепла і уваги. Цього дня, 19 червня, учасникам заходу, демонстрували в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відеороликі про чотирьох багатодітних батьків Луганської області, які самостійно виховують трьох і більше дітей.

Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 274/2019 встановлено відзначення в Україні Дня батька, який святкується щороку у третю неділю червня.

Метою є створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на гідному рівні ролі батька у вихованні дітей. Цього року День батька відзначається 21 червня.

На урочистому відкритті фото та відео вистави були присутні з вітальними словами: голова облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдай, його заступниця та керівниця Департаменту соціального захисту населення.

Image

З вітальним словом до присутніх звернувся радник голови облдержадміністрації з питань соціального захисту осіб з інвалідністю Микола Надулічний, який зазначив:

«Я сам є батьком двох синів…… в котрий раз, задуюсь про те, чи є різниця у вихованні, усвідомленості батьківства в молодому і більш зрілому віці?  Але, зараз вже точно знаю, що дещому вже вчусь у сина».

Після привітань, відбулись перегляд відео та світлин учасниками заходу.

Image

Таким чином, в Луганській області оголошено старт фото та флеш-мобу #РАЗОМзТАТОМкраще в соціальній мережі Фейсбук. 

Image

Партнери заходу: Департамент соціального захисту населення Луганської ОДА, Департамент масових комунікацій Луганської ОДА, коаліція «Луганщина. Жінки. Мир. Безпека», Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю, що працює у партнерстві з Програмою розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP).


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:15
417
No comments yet. Be the first to add a comment!