Школа дебатної майстерності навчає на практиці методам неконфліктного спілкування

Школа дебатної майстерності навчає на практиці методам неконфліктного спілкування

Протягом червня 2020 року командою тренерів, що була підготовлена в рамках програми «Школа дебатної майстерності, як навчання на практиці методам неконфліктного спілкування» було проведено 16 онлайн тренінгів з дебатної майстерності.

Участь в онлайн тренінгах взяли 220 представників активної молоді, старшокласників загальноосвітніх шкіл та студенти вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей, а саме с. Кризьке Марківського району Луганської області, м. Сєвєродонецьк, с. Вишневе Старобільського району, м. Торецьк, Маріуполь, Краматорськ, Добропілля, Білозерська, Новогродівка, Селидово, Покровськ, Лиман.

Метою тренінгів було популяризувати дебати, як одну з методик неконфліктного спілкування з молодими людьми, підвищити в них рівень критичного мислення, презентувати ефективні методики аргументації та публічного виступу, а також сформувати молодіжні команди задля участі в публічних дебатах, що заплановані на липень 2020 року.

Зображення

Для всіх тренерів та для учасників було викликом проводити та брати участь в онлайн тренінгах, і навіть дебатувати, що наша команда зробила перша в Україні. Але виклики тільки посилюють наші можливості та дають нам можливість розвивати себе та людей навколо нас.

Зображення

Відгук про роботу тренерської команди у складі Михайла Новікова (Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації), Галина Посвалюк (в.о. директора Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень), Олександра Ганускова (студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля):

Проводити онлайн тренінги із ораторського мистецтва та дебатувати онлайн було справжнім викликом для нашої команди, але ми впоралися! Учасники спочатку соромилися навіть презентувати себе, а через пару годин вже дебатували — чи це не найкраща нагорода для тренерів!? Найголовніше питання було: «Коли наступна зустріч?» Тому ми продовжуємо працювати в окремому середовищі Гугл-клас з Дебатної майстерності для молодих лідерів».

Серія тренінгів проходила за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Зображення

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:40
249
Немає коментарів. Ваш буде першим!