Медіація у школі

Медіація у школі

Костянтинівський заклад загальної середньої освіти бере активну участь у Вебінарі: «Медіація в школі», в рамках проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів». 

Всі ми час від час є учасниками конфліктів: хочемо ми того чи ні. Успішне використання медіації в різних сферах є підставою для занурення цього способу примирення на освітню галузь.

На изображении может находиться: 7 человек

І карантин нам взагалі не перепона!!! Ми старанно працюємо над темою «Медіація в школі».
Шкільна медіація сприяє швидкому і ефективному розв’язанню конфліктів на локальному рівні, без залучення владних структур і адміністративного тиску.
У медіації всі ми навчаємося управляти конфліктами, приймати рішення і відповідати за власні вчинки, слухати опонента і багато чого іншого, усіх тих навичок, про які ми мріємо, і яких нам не вистачає у повсякденному житті. Оволодівши ними ми сприятимемо формуванню майбутньої емоційно компетентної особистості-громади- суспільства.

На изображении может находиться: 4 человека

Захід організовано ВГО «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) в рамках проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів».


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:35
185
No comments yet. Be the first to add a comment!