Триває реалізація проекту "Змінимо країну разом"

Триває реалізація проекту "Змінимо країну разом"

Стартували проекти культурних, освітніх та журналістських обмінів між Луганщиною та Львівщиною.

Про це на брифінгу для преси розповіла сьогодні заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик.

Проект «Змінимо країну разом!» передбачає проведення трьох конкурсів: конкурс освітніх обмінів між закладами Луганської і Львівської областей, конкурс культурних обмінів між закладами Луганської і Львівської областей та конкурс обмінів між засобами масової інформації Луганської і Львівської областей.

Загальний бюджет фінансування на усі 3 конкурси – 3 мільйони 600 тисяч гривень. Половина фінансується з обласного бюджету Луганщини, половина з бюджету Львівської області. Але усі вимоги до проведення цих конкурсів уніфіковані – вони спільні для обох областей.

На конкурс освітніх обмінів загалом передбачено 2 мільйони гривень (по мільйону з обох обласних бюджетів). Максимальний розмір бюджету одного проекту не може перевищувати 50 тисяч гривень і кожен заявник повинен внести своїх 10% у реалізацію такого проекту. Потенційними аплікантами цього конкурсу можуть бути дошкільні, позашкільні, заклади загальної середньої освіти, ПТУ.

Для конкурсу культурних обмінів загальний бюджет складає 1 мільйон гривень (по 500 тисяч гривень з бюджетів Луганщини і Львівщини). Максимальний розмір бюджету одного проекту також не може перевищувати 50 тисяч гривень і власний внесок аналогічний з попередньо згадуваним конкурсом. Брати участь у ньому можуть музеї, театри, філармонії, мистецькі колективи, палаци культури, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади, що діють у галузі культури.

На конкурс обмінів між засобами масової інформації Луганської і Львівської областей запланована сума – 600 тисяч гривень (по 300 тисяч з обох боків). Але максимальний розмір бюджету одного медійного проекту більший, ніж у попередніх двох конкурсах – 100 тисяч гривень. Власний внесок – незмінний – 10% від загального бюджету. Подаватись на цей конкурс можуть засоби масової інформації, медіа-організації, органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади, недержавні організації, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

Детальнішу інформацію про усі ці конкурси обмінів можна отримати на сайті Луганської обласної державної адміністрації. Адмініструвати конкурси будуть профільні департаменти ОДА, де можна отримати і консультації щодо особливостей їх проведення. На їхню адресу потрібно і подавати свої заявки до 15 травня.

У червні будуть визначені переможці. Реалізація проектів відбуватиметься з липня по листопад цього року.


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:34
1441
Немає коментарів. Ваш буде першим!