Партнерство допомогає!

Партнерство допомогає!

Відбулось надання 30-ти санітарних наборів засобів від Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) закладам соціального захисту населення Донеччини.

Завдяки співпраці Департаменту соціального захисту населення Донецької ОДА та Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP), соціальні установи області отримали набори санітарних засобів, які вкрай необхідні в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Зображення

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Зображення

В рамках Програми надана допомога працівникам соціальних установ, тому саме вони продовжують працювати у посиленому режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї у складних життєвих обставинах отримували необхідні соціальні послуги.

Зображення

«Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу працівникам соціальної сфери» — відмітила заступниця Директору Департамента соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації. 

Зображення

Вона також надала фото отримання допомоги з міст Мар'їнка, Авдєївка, Костянтинівка, Добропілля, Дружківка та інших населених пунктів Донецької області, де розташовані 30-ть територіальних центрів соціального захисту населення.  


Читайте наші новини на телеграм каналі

21:05
199
Немає коментарів. Ваш буде першим!