​Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Що це та як вони працюють?

​Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Що це та як вони працюють?

Робоча група з громадської безпеки та соціальної згуртованості  — це громадська платформа, що створена з метою посилення ролі громадянського суспільства у розвитку територіальніх громад Донецької та Луганської областей. Таке об'єднання зусиль активних громадян, представників місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, а також інших зацікавлених осіб сприятиме виявленню, обговоренню, пошуку шляхів вирішення проблем та усуненню негативних факторів, що відбиваються на стані громадської безпеки та соціальної згуртованості на території громад.

Яа працюють робочі групи та чим займаються, про це можно дізнатися тут на мепінгу http://ndo.lg.ua/places/robochi-hrupy-z-hromadskoyi-bezpeky-ta-sotsialnoyi-zhurtovanosti та на сторінках робочих груп, які створили їх координатори для поінформування про їх роботу.

Щоб мати візуальне представення про їх ділльність, за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру створено спеціальний буклет, дані якого наведені нижче.

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Повну версію буклету можна скачати тут:

Дивитися документ:


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:20
379
No comments yet. Be the first to add a comment!