Громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» реалізує цікавий онлайн-проєкт

Громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» реалізує цікавий онлайн-проєкт

Громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» разом з Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» за підтримки Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують проєкт, який переріс в цілу громадську програму онлайн «Соціально-психологічна консультативна допомога вразливим групам населення Донецької області».

Фахівці проводять щотижневі відео-конференції за різними тематиками:

а) стосовно поповнення психологічних ресурсів та боротьби з панічними атаками в ситуації з епідемією COVID -19 та карантинними заходами;
б) танцювально-спортивні руханки для людей з порушеннями опорно-рухового апарату;
в) кулінарні майстер-класи;
г) творчі майстер-класи;
д) адаптивну йогу сидячі, тощо.

Image

А відвідувачі Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» тепер займаються та спілкуються з фахівцями в Зумі.

Image

Так працює громадськість Донеччини та Луганщини в умовах карантину та закликає інших не сумувати, а переносити свої послуги та аудиторії в онлайн.

Всі відео записи онлайн-навчань та зайнять на сторінці ГО «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» в Фейсбуці тут: https://www.facebook.com/powdnd/ та на сторінці Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» тут: https://www.facebook.com/groups/dmcpri/about/


Читайте наші новини на телеграм каналі

19:40
890
No comments yet. Be the first to add a comment!