Громадськість медикам передає захисні щитки

Громадськість медикам передає захисні щитки

Медики знаходяться в безпосередній близькості до інфікованим і піддаються не просто зараженню. Добре, що сьогодні ГС «ЛАООІ» при підтримки UN RPP мали таку змогу передати для медиків КНП «Луганська Обласна клінічна лікарня», КНП «Консультативно-діагностичний центр»КЗ «Обласний Центр медико-соціальної експертизи» захисні екрани для обличчя.

Захисні щитки передані Луганською обласною Асоціацією організацій осіб з інвалідністю медичній установі завдяки партнерству Луганської обласної Асоціації організацій осіб з інвалідністю з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Image

Слід зазначити, що представники Асоціації також працюють в мережі Амбасадорів миру UN RPP та підтримують діяльність в громадах сформованої мережі інклюзивних громадських радників. 


Image

Зараз які активно підтримують інфо волонтерську компанію щодо COVID-19 завдяки клопотанням амбасадорки миру з міста Старобільськ, захисні щитки передані й лікарям районної лікарні, що знаходиться в місті.

Image

Image

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:25
268
No comments yet. Be the first to add a comment!