Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Триває курс «Додатки Google у освітньому процесі»

Триває курс «Додатки Google у освітньому процесі»

Програма ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з Академією цифрового розвитку проводить дистанційний курс «Додатки Google у освітньому процесі» для 450 вчителів Донецької і Луганської областей. 

Курс триває з 6 по 23 квітня і має гриф Міністерства освіти і науки України та розрахований на 60 годин навчання. 

Через карантин, спричинений пандемією коронавірусу, тема дистанційного навчання у школах стала надзвичайно актуальною. 

На жаль, велика кількість педагогів не має достатнього досвіду для проведення ефективних уроків онлайн, побудови системи контролю якості отриманих знань та комунікації зі школярами. 

Дистанційний курс «Додатки Google у освітньому процесі» має на меті допомогти вибудувати вчителям та адміністраціям шкіл механізм ефективного дистанційного навчання під час карантинних заходів, ознайомити вчителів із практичними навичками роботи у середовищі Google Classroom та опрацювати засоби ефективного використання додатків Google у дистанційному навчанні.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:25
191
Немає коментарів. Ваш буде першим!