​Карантин? - як орієнтуватися у змінах до законодавства щодо фінансових питань? - Юридичні клініки Луганщини нададуть безкоштовну правову допомогу навіть дистанційно

​Карантин? - як орієнтуватися у змінах до законодавства щодо фінансових питань? - Юридичні клініки Луганщини нададуть безкоштовну правову допомогу навіть дистанційно

Обмеження, введені Урядом України у зв’язку із поширенням COVID-19 супроводжуються низкою законодавчих змін, в тому числі – й щодо сплати податків, ЄСВ, нарахування пені та штрафів за кредитними зобов’язаннями, обрахунку страхового стажу, сплати комунальних платежів тощо.

Якщо Ви не впевнені у тому, як в період карантину сплачувати податки, рахунки за комунальні послуги, обов’язкові платежі за своїми кредитами та з інших питань, пов’язаних із фінансовими послугами – Ви можете дистанційно звернутися до юридичної клініки та отримати безоплатну правову допомогу.

З нами можна зв’язатися:

Тел.: +38 099 060 12 47

E-mail: pro.bono@pravo-snu.lg.ua

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/eunu.law.probono/

Сайт Електронний правовий офіс: http://online-pravo.com/

По завершенню карантину ми також відновимо особистий прийом.

Наша Юридична клініка знаходиться за адресою: м.Сєвєродонецьк, пр-т Центральний, 59А, ауд. 318а

Нагадуємо, що ми також надаємо правову допомогу у таких питаннях:

залучення вкладів (депозитів);видача кредитів;ведення поточних рахунків, випуск платіжних карток та їх обслуговування;переказ коштів;страхові послуги;діяльність торговців цінними паперами, депозитарних установ, інвестиційних фондів;фінансовий лізинг;діяльність недержавних пенсійних фондів;Окрім цього, юридична клініка безкоштовно надає правові консультації з питань трудового, цивільного, сімейного, адміністративного права та права соціального забезпечення.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Капліна Галина Анатоліївна, координаторка напряму консультування з питань фінансових послуг тел.: +38 099 060 12 47, +38 095 052 72 78 e-mail: galinakaplina61@gmail.comГніденко Вікторія Ігорівна,асистентка напряму консультування з питань фінансових послуг тел.: +38 066 880 43 49 e-mail: toryhnidenko@gmail.com

Довідково*

Юридична клініка є структурним підрозділом Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, що здійснює підготовку фахівців за напрямом «Право», і створена як база для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів старших курсів.

Ця діяльність здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку за умовами Договору з Асоціацією юридичних клінік України в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору». 


Читайте наші новини на телеграм каналі

12:05
159
Немає коментарів. Ваш буде першим!