Продовжуємо розглядати тему молодіжного руху

Продовжуємо розглядати тему молодіжного руху

Темою останнього тренінгу з активізації молоді у Рубіжному стало створення сталих команд. До нас знову завітав тренер із Києва Артем Мосійчук, голова ГО “Сім”.

Учасники розглядали тему молодіжних команд в Україні, ознайомились з цілями та механізмами досягнень українських молодіжних об'єднань.

«Я вважаю, що подібні заходи дуже корисні для тих, хто готовий змінювати світ навколо себе. Кожен день в побуті ми так чи інакше працюємо в командах, взаємодіючи з друзями, родичами, колегами по роботі. Ми постійно рухаємося вперед, виконуючи ті чи інші завдання разом з цими людьми. Знаючи, як правильно організувати процес, ми не тільки швидше досягаємо мети, але й зберігаємо гарні відносини з тими, хто нас оточує. Дякую Артему Мосійчуку за нові знання, організаторам — за прекрасно проведений час, учасникам — за теплу атмосферу», — поділився враженнями від тренінгу учасник Дмитро.

Уміння слухати, розуміти і приймати точку зору іншої людини є основою для спільної роботи. Без цього, на жаль, якісного функціонування молодіжної ради не вийде. Тільки працюючи в команді можна отримати більше можливостей, знань, влади, ніж кожному поодинці. Справжні історії успіху сучасності – спортивні команди, політичні кампанії, комерційні підприємства, молодіжні ради – це все про співпрацю і спільні взаємні зусилля.

Пам'ятайте, що «співпраця» – ключове слово нового тисячоліття!


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:00
177
No comments yet. Be the first to add a comment!