Представники 5-ти областей стали переможцями премії ​«Подолання»/«Преодоление»,

Представники 5-ти областей стали переможцями премії ​«Подолання»/«Преодоление»,

Представники 5-ти областей: Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської та Одеської областей стали переможцями премії «Подолання»/«Преодоление», урочиста церемонія нагородження пройшла 13 грудня в місті Харків. Це харківська ініціатива, премія, яка щорічно присуджується людям з інвалідністю за досягнення в професійній, творчої, спортивної або громадської діяльності.

«Подолання»/«Преодоление» — це харківська ініціатива, премія, яка щорічно присуджується людям з інвалідністю за досягнення в професійній, творчої, спортивної або громадської діяльності. Вона заснована в 2013 році з метою привернення уваги громадськості до проблем людей з інвалідністю, підтримки їх активної участі в соціальному житті міста. Організаторами премії виступають Управління праці та соціальних питань Харківської міської ради та Громадська організація інвалідів «Креавіта» (Харків).

Image

Претенденти на премію «Подолання» висуваються громадськими організаціями, ініціативними групами, органами місцевого самоврядування, культурними, спортивними або загальноосвітніми установами. Лауреату, відзначеному премії, вручається пам'ятний диплом і грошова премія на розвиток діяльності. Грошова премія заснована представниками соціально відповідального бізнесу, які хочуть внести свій вклад в інтеграцію людей з інвалідністю в суспільство і в розвиток їх успіхів у різних видах діяльності.

Image

Вручення премії відбувається в урочистій обстановці на церемонії, присвяченій Міжнародному дню людей з інвалідністю. Під час урочистого нагородження лауреатів премії проходить інклюзивний концерт, в якому в спільних творчих номерах виступають професійні виконавці і талановиті люди з інвалідністю.


Image

За словами радника з питань згуртування і примирення Програми ООН по відновленню і побудови миру Ганни Борової, премія прагне до побудови рівних можливостей і створення світу без обмежень.

Image

Під час церемонії вручення, засновник премії і президент громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова, вручила Ганні Боровій кубок «За сприяння соціальній єдності тих, хто будує світ без обмежень». Вихід премії «Подолання» на Всеукраїнський рівень став можливий завдяки підтримці Програми ООН.

Цього року переможниками цієї премії стали наступні Люди.

Image

Володимир Воропай — переміг в номінації «Захисник України». Премію і диплом переможцю вручили співзасновник ТРЦ «Французький бульвар» Роберт Мкртичян і Почесний громадянин міста Харкова Микола Овчаренко.

Image

Ще один переможець премії «Подолання» — лауреат в номінації «Соціальне підприємництво» Олег Прохоров (м. Одесса). Вручили премію та пам'ятний диплом переможцю директор готелю Premier Palace Hotel Kharkiv Ольга Соколенко і депутат Харківської міської ради Ольга Чичина.

Image

Лауреаткою премії в номінації «Гордість України» стала Надія Поламарчук (м.Краматорськ). Вручили премію та пам'ятний диплом переможцю генеральний директор директорату Міністерства соціальної політики України Алла Онуприєнко і засновник IP group Євген Гусєв.

«Сюди потрапляють найкращі, люди, які своєю працею чогось досягли, які не опускають руки, а роблять ще більше добрих справ. Тут поважають людей, які не тільки самі подолали, а допомогли подолати й іншим людям: вийти з чотирьох стін, реалізувати себе, робити добрі справи в ім'я життя» — відмітила пані Надія.

Image

А лауреатом премії в номінації «Громадська діяльність» став Микола Надулічний (м. Сєвєродонецьк). Вручили премію та пам‘ятний диплом лауреату директор Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації Елеонора Прліщук та заступник голови правління АТ «Трест Жилстрой-1» Леонід Корецький.

Image

Ірина Твердохліб перемогла в номінації «Державна служба»: Активна життєва позиція — це не про «поговорити/пообурюватися». «Це зусилля. Іноді навіть надзусилля. Це знання прав і вміння їх відстоювати. Саме тому участь у заході — визнання моєї роботи. Подібні заходи надважливі. Вони надають натхнення на наступні кроки, а також мотивують тих, хто стає на шлях творення суспільства рівних можливостей» - Ірина Твердохліб, Полтаська область, працівник Полтаської міськради.

Image

Олег Лепетюк, номінація «Професіоналізм». «Для мене премія це по-перше приємна несподіванка, по-друге — стимул для подальшого зростання. „Вона дала зрозуміти що моя діяльність потрібна нашому місту і нагадала про те, що ніколи не потрібно опускати руки і зупинятися на досягнутому“ — зазначива Олег.

Image

Марина Литовченко, номінація «Спорт»: „Я рада, що дана премія існує. Це мотивує людей з інвалідністю не просто щось робити, а прагнути, ставити цілі і досягати їх. Мені приємно, що я стала її частиною. І це стимулює мене розвиватися. Я бажаю організаторам премії подальшого зростання і вважаю, що завдяки таким маленьким крокам, ми міняємо світогляд суспільства. А це вже багато чого варте“.

Всі отримали подарунки від Інклюзивної майстерні «Креавіта».

Image

Інклюзивної майстерні «Креавіта» - це креативне простір, в якому люди з інвалідністю створюють подарунки і вироби handmade, наповнюючи їх теплотою і любов'ю. Майстри вкладають в роботу частинку свого серця. А ви, купуючи продукцію, підтримуєте людей з інвалідністю в прагненні працювати і бути корисними в суспільстві. Детальніше — на сторінці Інклюзивна майстерня «Креавіта» Інклюзивна майстерня „Креавита“.

В рамках церемонії нагородження лауреатів інклюзивної премії «Подолання 2019» відбувся показ колекції дизайнера Олександра Бевзюка спільно з моделями першого в Україні інклюзивної модельного агентства.

Image

У показі брали участь: Валерія Абдуалімова, Вікторія Козленко, Наталя Мандрик, Євген ІДТ, Олександр Яковець, Олена Булгакова, Олена Шингарьова.

Їх партнерами в інклюзивну показі стали: Світлана Горбунова-Рубан, Марія Мезенцева, Алла Онуприенко, Анна Борова, Ольга Соколенко, Ольга Чічіна, Влад Кулев, Вінсент Годбіллен, Тетяна Ларіна.

Image

Деталі заходу „Подолання“ на сторінці в Фэйсбуці:

https://www.facebook.com/PremiaPreodolenie/

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

11:50
535
No comments yet. Be the first to add a comment!