Продовжуємо вивчати техніки живопису

Продовжуємо вивчати техніки живопису

Подорож по технікам живопису продовжується. На останніх заняттях учасники ознайомилися з імпресіоністичною технікою та технікою «по мокрому». 

Так, на відміну від техніки роздільного мазка в живописі, імпресіонізм в сучасному мистецтві робить акцент на особливу рухливість мазків фарби. Тут мазки не є частинами єдиного пазлу, вони створюють ритмічно-динамічну структуру, передають рух повітряних і водних потоків, м'яку вібрацію світлових променів, вологість і глибину повітря тощо.

«Класичні представники мистецтва імпресіонізму — Клод Моне і Едуард Мане — намагалися передати в живописі враження від побаченого, а не копіювати реальність такою, як вона є. Ціль уроку — навчитися передавати в швидкоплинність часу, динамічність життя, легкість і невловимість станів природи», — зазначила Катя, викладач живопису.

Також малювали художники-початківці й морський пейзаж з акцентом на хмарне небо у техніці «по мокрому». Це техніка накладення шарів фарби на заздалегідь намочений аркуш паперу.

«Ця техніка дає багатий колорит і легкість картини. Мета заняття — навчитися отримувати більш глибокі кольори і різноманітні відтінки для написання своїх робіт, навчитися плавним переходам і переливам кольору», — розповіла художниця.


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:40
299
Немає коментарів. Ваш буде першим!