Жива бібліотека з Аріфом Багіровим

Жива бібліотека з Аріфом Багіровим

У «Громадському домі» відбулася чергова зустріч у форматі «живої бібліотеки», гостем якої став голова громадської організації «Пружина» і культурний інноватор Луганській області Аріф Багіров.

Аріф є одним із організаторів фестивалів, що проходять на Луганщині, і він просуває ідею креативної революції на Донбасі.

За його словами, у нашому краї потрібні інновації фактично в усьому. І, на думку громадського діяча, починати треба з культури та її історії на Луганщині. Як виявилося, не всі присутні знали, хто такі Кіндрат Булавін та Нестор Махно, і чим вони відзначилися на Донбасі. «Для нашого регіону вихід не в тому, щоб відроджувати заводи. Нові нам уже навряд чи хтось побудує. Зараз вже йде креативна революція, для того, щоб виживати, нашому трикутнику треба вливатися в сучасний світ», — зазначив Багіров.

Також, на думку активіста, важливою є зміна «робочого» менталітету області. Важливу роль в цьому відіграє і держава, яка завдяки реалізації певних програм може змінити «обличчя» області, як це вже робилося в інших країнах.
При цьому культурний інноватор закликає не чекати змін, а створювати їх самим.

У ході зустрічі «читачі» мали змогу ставити питання активісту та дискутувати між собою.


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:50
225
Немає коментарів. Ваш буде першим!