​Завершення Лабораторії телевізійних дебатів відбулось на національному рівні.

​Завершення Лабораторії телевізійних дебатів відбулось на національному рівні.

Група кращих дебатерів з Донецької та Луганської областей прийняла учать в 3-м  модулі «Лабораторії телевізійних дебатів», який був організован партнерами Програми ООН із відновлення та розбудови миру та пройшов та відбувся в м. Київ. 

Перші дні 8 та 9 грудня пройшли в Національному прес-клубі з дебатними обговореннями тем: 

(1) гендерно чутливе суспільство-чи потрібні квоти на національному рівні?; 

Image

(2) об‘єднання громад заради вирішення локальних проблем. Ініціативи згори чи знизу?; 

Image

(3) як забезпечити права всіх верств населення в Україні. 

Image

Довгостроковий план чи поступові кроки вже сьогодні?. 

Image

До ефіру потрапили 20 кращих спікерів-дебатерів, які проходили попедені навчання дебатної майстерності та вийшли до фіналу міжобласного дебатного турніру, який проходив в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру в партнерстві з ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» в жовтні-листопаді поточного року. Стежити за дебатним шоу можна було за посиланням https://youtu.be/ITNL-t1E_qA, зйомки та ефір якого підготували партнери з Фундації «Суспільність».

Image

А 10 грудня завдяки партнеру — Міністерство культури, молоді та спорту (Мінінформполітики що зараз реформується) відбулась показова гра дебатних команд в Укрінформі. Після чого кращих спікері-дебатерів зі СНУ ім. Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) запросив на прямий радіоефір журналіст та радвоведучий Андрій Куликов. 

Image

Там, отримали чудову нагоду в студії Громадське радіо поговорити про використання дебатів, як навчального інструменту. 

Image

Таким чином, мета Лабораторії телевізійних дебатів щодо обговорення суспільно важливих тем Донецької та Луганської області та привернення уваги до них, пошук ідей, шляхів вирішення існуючих проблем, вдосконалення навичок аргументації та комунікації молодіжних лідерів та молодих представників влади, була досягнута. Та всі впевнені, що дебатний рух треба далі розвивати на Сході України.

Image

«Лабораторія телевізійних дебатів» організована ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією «Суспільність» за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

15:40
224
No comments yet. Be the first to add a comment!