В Новгородському, Донецької області, пройшов тренінг для активістів по роботі з медіа

В Новгородському, Донецької області, пройшов тренінг для активістів по роботі з медіа

5 грудня 2019 року в смт. Новгородське пройшов тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" відбувся в смт. Новгородське. В тренінгу взяли участь 14 активістів. З них 10 педагогів, 3 представники міських громадських організацій та 1 бібліотекар. Всі жінки.

Мета заходу: надання представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) практичних навичок щодо роботи з медіа в сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та власних медіапланів. Надання актуальної інформації щодо роботи з медіа в сучасних умовах.

Зображення

В ході заходу учасники ознайомились з видами медіа та особливостями подачі інформації, навчались написанню прес-анонсів та прес-релізів, розробки медіа-планів, розширили знання щодо роботи в соцмережах та взаємодії зі ЗМІ.

Учасники тренінгу ознайомились з роботою платформи “Громадськість Луганщини й Донеччини”, яка дає можливість обміну досвідом між активістами двох областей, та навчились працювати з цим інтернет-ресурсом.

Зображення

Учасники тренінгу відмітили високий рівень підтримки та взаємодії під час тренінгу, зазначили, що розвинули свої професійні навички, отримана на тренінгу інформація знадобиться у подальшій діяльності. Також учасниці зазначили високу вмотивованість для подальших дій.

“Дізналася багато нового про прес-анонси та прес-релізи, — поділилася Ірина Миронова, педагог школи-інтернату, — Мене зацікавило правило 70/30, як вести свою сторінку у ФБ”.

“Мені сподобалась частина, як зацікавити людину, щоб вона постійно звертала увагу на нашу інформацію, — Ганна Пескарьова, медсестра дитячого садку, — тепер знаємо, як працювати в інтернет”.

Зображення

“Тепер я знаю, як потрібно працювати з цільовою аудиторією, подавати інформацію цікаво для людей,” — зазначила Аліна Горячківська, представник громадської організації “.

“Навчилася писати прес-анонси та прес-релізи, знаю тепер, як вести всою сторінку в соцмережах, — поділилася Валерія Скорікова, учениця школи №17, — буду розвивати свою сторінку”.

“Ми — молода організація. Нам потрібно багато працювати і з жителями, і з донорами, і зі спонсорами, — поділилася Світлана Баль, представник організації “Студія ініціатив”, — Тепер ми краще розуміємо, з чого починати, та як працювати”.


Зображення

Тренінг «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:15
265
Немає коментарів. Ваш буде першим!