Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" в місті Сєвєродонецьк

Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" в місті Сєвєродонецьк

03.12.2019 в м. Сєвєродонецьк відвувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" в приміщенні діалогової платформи ГрінЛаб.

Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" відбувся в Сєвєродонецьку.Мета заходу: надання представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) практичних навичок щодо роботи з медіа в сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та власних медіапланів. Надання актуальної інформації щодо роботи з медіа в сучасних умовах.

В тренінгу взяли участь активісти з Сєвєродонецька та Поопсної. В ході заходу учасники ознайомились з видами медіа та особливостями подачі інформації, навчались написанню прес-анонсів та прес-релізів, розробки медіа-планів, розширили знання щодо роботи в соцмережах та взаємодії зі ЗМІ.

Учасники тренінгу ознайомились з роботою платформи “Громадськість Луганщини й Донеччини”, яка дає можливість обміну досвідом між активістами двох областей, та навчились працювати з цим інтернет-ресурсом.

В ході тренінгу, враховуючи велику кількість держслужбовців, приділили увагу взаємодії представників влади та громадськості.

Учасники тренінгу зазначили, що інформація, яку отримали на тренінгу, потрібна для подальшої діяльності.

Зображення

«Мені сайт сподобався, будемо з ним працювати, — поділився Станислав Богданов, представник ГО “КОМРОЗ”, — Будемо тепер надавати інформацію про себе”.

“Все дуже корисно та пізнавально, — поділилася Ірина Сафронова, созасновниця ГО “Жінки Луганщини”, — У нашої організації є сайт, тепер ми будемо більш активно з ним працювати”.

“Тепер будемо активно користуватися сайтом “Громадськість Луганщини й Донеччини”, — поділилася Ірина Гарбуз, представник благодійного фонду “Милосердя”, — Будемо на нього додавати анонси наших заходів та звіти. Крім того, тепер будемо краще вести свою фейсбук-сторінку”.

“Мені сподобалось можливість роботи на сайті, — поділилася Анастасія Олейник, голова ГО “Діа-Світ”, — Тепер будемо більш активно з ним співпрацювати. Крім того, розробляємо медіа-план. Зайнялися цією роботою серйозно”.


Зображення

Тренінг «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:15
251
Немає коментарів. Ваш буде першим!