Активісти Соледару навчались роботі з медіа

Активісти Соледару навчались роботі з медіа

02.11.2019 в м. Соледар Донецької області  відбувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів". В тренінгу взяли участь 16 активних жителів Соледару. З них 6 представників місцевого самоврядування, 6 педагогів, 3 громадських активісти та бібліоткекар. 14 жінок та 2 чоловіки.

Мета заходу: надання представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) практичних навичок щодо роботи з медіа в сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та власних медіапланів. Надання актуальної інформації щодо роботи з медіа в сучасних умовах.

В ході тренінгу учасники ознайомились з видами медіа та особливостями подачі інформації, засвоювали навички з підготовки повідомлень для журналістів (прес-анонсів та прес-релізів), розробки медіа-планів, розширили знання щодо роботи в соцмережах та взаємодії зі ЗМІ.

Учасники тренінгу ознайомились з роботою платформи “Громадськість Луганщини й Донеччини”, яка дає можливість обміну досвідом між активістами двох областей, та навчились працювати з цим інтернет-ресурсом.

В ході тренінгу, враховуючи велику кількість держслужбовців, приділили увагу взаємодії представників влади та громадськості.

Учасники тренінгу зазначили, що інформація, яку отримали на тренінгу, потрібна для подальшої діяльності.

Зображення

“Для мене все нове, — поділилася Тетяна Булавина, бібліотекар, — Тепер я намагатимуся писати правильно прес-релізи”.

“Буду використовувати поради з ведення соцмережи для роботи зі своєю сторінкою у Фейсбук,” — повідомила Вікторія Кобзар, інструктор-методист стадіону “Соляник”.

“Пишу тепер прес-реліз, знаю, з чого починати та як писати, — поділилися Марина Моїсеєва, провідний спеціаліст Служби у справах дітей Соледарської міськради, — Ці моменти дуже корисні, адже раніше ми не знали, як правильно писати прес-релізи”.

Зображення

“Тепер знаєшь, з якої сторони підійти, — зазначила Ольга Гречка, логопед інклюзивно-ресурсного центру, — будемо працювати тепер більш правильно”.

“Формуліровка текстів — це для мене нове, — поділився Микита Назаренко, — сподіваюсь, що тепер ми будемо писати біль цікаві матеріали”.

“Мені сподобалась інформаційна секція з медіаплану, — повідомила Людмила Борисенко, спеціаліст відділу внутрішньої політики Соледарської міської ради, — Ми тепер спробуємо розробити медіаплан. Я тепер зрозуміла, що ця робота системна. І хотіла це впровадити у своїй роботі”.

“Мені сподобалось сьогодні все на тренінгу, особливо медіаплан, — поділився Олег Кудрявцев, спеціаліст з підтримки інтернет-сайту Соледарської міськради, — Сподіваюсь, що ми впровадимо це в життя. І цікаво було для мене — комунікації в соцмережах. Я з цим працюю”.


Зображення

Тренінг «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

#UNRPP


Читайте наші новини на телеграм каналі

21:50
813
Немає коментарів. Ваш буде першим!