​5 днів в Краматорську тривав Всеукраїнський відкритий Конкурс «Краса без обмежень - 2019»

​5 днів в Краматорську тривав Всеукраїнський відкритий Конкурс «Краса без обмежень - 2019»

5 днів в Краматорську проходив Всеукраїнський відкритий Конкурс краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень — 2019», а вже 29 листопада стартував його фінал в Слов'янську, де вибирали переможницю.

Конкурс краси для дівчат, які пересуваються на інвалідних візках, проводиться саме в Донецькій області і вже в 9-й раз. І 4-й рік має статус Всеукраїнського.

Image

За підсумками, у фінал вийшли 10 дівчат з 9-ти областей України — представниці міст Київ, Ковель (Волинська область), Черкаси, Первомайськ (Миколаївська область), Кривий Ріг та Павлоград (Дніпровська область), Сєвєродонецьк (Луганська область), Дружківка ( Донецька облать) Світловодськ (Кіровоградська область) і села Красносілка (Хмельницька область).організатор заходу — Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» і його директор Світлана Фоміна. В цьому році на конкурс подавали заявки 27 осіб і за три місяці до його проведення за спеціальними анкетами. Основними критеріями були: активна життєва позиція, робота, відстоювання інтересів інклюзії. Враховувалася і вікова категорія — від 18 до 35 років. Але багато дівчат відсівається через вік 35+ і тому, що в Конкурсі можна брати участь тільки один раз.

Image

Для участі в Конкурсі дівчата приїжджають до Краматорська і оформляються на комплексну реабілітацію в Центр комплексної реабілітації «Донбас» і паралельно беруть участь в заходах Конкурсу. Також паралельно з великою кількістю заходів, запланованих конкурсу, вони проходять фізичну реабілітацію — це і фізіопроцедури, масаж, ЛФК, соціально-психологічні заняття і вчаться, як відкривати свій бізнес.Конкурсу спеціально робиться дизайнерська корона. Завжди її привозить і вручає учасниця Всесвітнього Конкурсу краси серед дівчат на інвалідних візках і переможниця конкурсу «Краса без обмежень — 2016» — Оксана Кононець.

Image

Оксана знаходить спонсорів і дизайнера, який виробляє цю корону. Корона залишається у дівчини, перемагає і не передається.

Image

На цей раз корону і статус переможниці Конкурсу «Краса без обмежень — 2019» отримала Олена Корабльова, уродженка міста Лиман Донецької області, але в цей час проживає в іншій області.

Image

Всі події Конкурсу можна побачити на його спеціальній сторінці у Фейсбуці:

https://www.facebook.com/groups/1794133400823955/

Image

Слід зазначити, що сам фінал Конкурсу відвідав і заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції

Ніжинський Сергій Сергійович, який відмітив важливість таких заходів та вісокий рівень їх організації на Сході України в такий не легкий час.


Image

Основний з Луганської області завдяки Луганської обласної Асоціації організацій людей з інвалідністю на Конкурс попала учасниця номер дев'ять– Ірина Ковалевська з м. Сєвєродонецьк.

Image

Ірина закінчила Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля і є спеціалістом з правознавства. Працює провідним спеціалістом у Сєвєродонецькому міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Захоплюється кулінарією, хенд-мейдом. Цікавиться комп’ютерними та технічними нововведеннями, живописом. У вільний час відпочиває на природі, вирощує квіти та малює. Її мета в житті — жити повноцінним життям, самовдосконалюватись у трудовій діяльності, набувати нових знань та досвіду у різноманітних сферах, своїм прикладом показати суспільству, що люди з інвалідністю мають такі самі права, як і інші.

Image

Конкурс в цьому році підтримали подарунками біля 30 приватних партнерів та представники міжнародних установ — «Карітас» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

#краса_без_обмежень2019

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:20
1353
No comments yet. Be the first to add a comment!