Амбасадори та «16 днів проти насильства» в Ярівській школі, що на Донеччині

Амбасадори та «16 днів проти насильства» в Ярівській школі, що на Донеччині

Найвищою цінністю будь-якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому в період з 25 листопада по 10 грудня Ярівська загальносвітня школа І – ІІІ ступенів долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

27 листопада в рамках цієї акції Амбасадоркою миру Вікторією Кришкевич з метою привернення уваги учнівської молоді до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми було проведено тренінгове заняття «Скажемо насильству – НІ!», яке було спрямовано на ліквідацію всіх форм гендернозумовленого насильства, булінгу (цькування, залякування), на підвищення обізнаності молоді щодо видів і форм насильства та узгодження дій, спрямованих на його припинення.

Image

Image

Image

#ambassadorsofpeace_unrpp

Вікторія Кришкевич,
Амбасадорка миру UN RPP,
педагогиня,
Яворівське, Донецька область.


Image

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

20:20
214
No comments yet. Be the first to add a comment!