​Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" пройшов у Міловому

​Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" пройшов у Міловому

26 листопада 2019 року в смт. Мілове відбувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" за підтримки Програми ООН із відновлення для розбудови миру. В заході взяли участь 18 активних мешканців селища. 

З них 7 держслужбовців (представників райдержадміністрації та райради), 5 представників громадських організацій, 4 педагоги, бібліотекар та журналіст, 2 активні мешканці селища. Один чоловік та 17 жінок.

Мета заходу: надання представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) практичних навичок щодо роботи з медіа в сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та власних медіапланів. Надання актуальної інформації щодо роботи з медіа в сучасних умовах.

Зображення

В ході тренінгу учасники засвоювали навички з підготовки прес-анонсів та прес-релізів, написання заголовків статей, розробки медіа-планів, а також розширили знання щодо роботи в соцмережах, взаємодії зі ЗМІ.

Зображення

Учасники тренінгу ознайомились з роботою платформи “Громадськість Луганщини й Донеччини”, яка дає можливість обміну досвідом між активістами двох областей, та навчились працювати з цим інтернет-ресурсом.

В ході тренінгу, враховуючи велику кількість держслужбовців та педагогів, зупинились на можливостях взаємодії влади та жителів за допомогою медіа та соцмереж.

Учасники тренінгу зазначили, що розвинули свої професійні навички. Інформація, яку вони отримали на тренінгу, буде потрібна для подальшої діяльності.

Зображення

“Мені сподобалася робота із сайтом “Громадськість Луганщини та Донеечиини”, — зазначила Світлана Гармаш, громадський активіст, — думаю, буду постійно працювати з ним”.

“Мені сподобався взагалі тренінг, особливо медіпланування. Думаю, будемо використовувати його у свої роботі”, — поділилася Інна Танкова, активіст громадської організації “Генезис”.

Зображення

“Ми дізналися, як правильно складати прес-анонси та прес-релізи, працювати з соцмережами. Це дуже потрібно для нашої роботи”, — сказала Оксана Безпалова, заступник директора Міловської гімназії.

“Для мене дуже важливо, що сьогодні на тренінгу мені все було зрозуміло, — зазначила Олена Островська, громадська активістка, — В нашому селищі потрібно більше подібних тренінгів”.

«Я для себе дізналася багато корисного. Це прес-анонс, прес-реліз, робота у соцмережах, — сказала Анастасія Петрухненко, — все це буде корисно у моїй роботі”.

Тренінг «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Зображення

#UNRPP


Читайте наші новини на телеграм каналі

19:45
485
Немає коментарів. Ваш буде першим!