Кремінянам презентували Паспорт комунального майна міста

Кремінянам презентували Паспорт комунального майна міста

21 листопада 2019 року у місті Кремінна відбулася пресконференція: «Презентація паспорту комунального майна міста Кремінна та рекомендацій за результатами громадського моніторингу у сфері управління комунальним майном».


Захід організовано ГО «ЛООС» за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ЗображенняМета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.

ЗображенняУчасть у заході взяли секретар Кремінської міської ради, представники відділів міської ради та комунальних підприємств, представники РДА, голови та члени Громадських рад при Кремінській міській раді та Кремінській РДА, представники громадських та благодійних організацій міста.

ЗображенняПід час заходу учасникам презентували рекомендації до Кремінських міської та районної ради, комунальних підприємств міста за результатами громадського моніторингу у сфері управління комунальним майном, та «Паспорт комунальних підприємств та комунального майна міста Кремінна Луганської області», який буде в подальшому розміщено на сайтах міської та районної рад. Також відбулося обговорення представлених рекомендацій з представниками органів місцевого самоврядування, місцевої влади та громадськості міста.

Зображення

Для контактів ЗМІ: Ольга Агафонова, проєктна менеджерка, +380 99 034 2022.


Довідково: Публікація підготовлена проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛООС» і жодним чином не відображає точку зору Програми та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

00:55
294
Немає коментарів. Ваш буде першим!