Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

«Домашні справи про домашнє насильство». Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства

«Домашні справи про домашнє насильство». Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства

В Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок 35 студентів(-ок) шести факультетів/інститутів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля прийняли участь в тренінгу «Домашні справи про домашнє насильство».

Під час тренінгу учасники(-ці) сформували визначення поняття домашнє насильство, з’ясували причини виникнення різних типів домашнього насильства, на конкретних прикладах проаналізували порушення прав людини та обговорили як можна зупинити домашнє насильство, що можна/слід зробити для протидії домашньому насильству в конкретній ситуації державним органами, місцевій громаді, друзям та сусідам.

Зображення

Зображення

Учасники тренінгу зазначали, що для них дуже важливо було розвинути навички обговорення й аналізу порушення прав людини, дізнатися про різні форми домашнього насильства та про зміст шляхів уникнення різних типів домашнього насильства.

Зображення

Зображення

Тренінг проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Сергій Митрохін,

Амбасадор миру UN RPP.

#ambassadorsofpeace_unrpp


Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

23:35
455
Немає коментарів. Ваш буде першим!