В сучасному світі безмежної інформації кожна людина, а особливо дитина, повинна мати знання з меді

В сучасному світі безмежної інформації кожна людина, а особливо дитина, повинна мати знання з меді

Наш світ все більше насичується інформацією. Але поряд з ростом важливості інформаційного продукту, значна його частина не допомагає орієнтуватися в навколишній дійсності, а більше спрямована на дезорієнтацію, на прийняття рішень, що не відповідають інтересам особистості.

Тому в сучасному світі безмежної інформації кожна людина, а особливо дитина, повинна мати знання з медіаграмотності. 

Зображення

Так, 25 жовтня у місті Мирнограді на базі ЗОШ 8 відбувся тренінг за темою «Я в медіа-просторі» для учнів 8-х класів. Метою заходу було створення умов, де учнівська молодь мала можливість сформувати уявлення про інформаційний простір, в якому функціонує сучасна людина та розвивати навички усвідомленої взаємодії з інформаційним середовищем, правила безпечної поведінки в ньому. 

Зображення

Оскільки в сьогоднішніх умовах не аби яку значущість відіграють компетенції щодо використання технік комунікації в повсякденному житті, зокрема в інтернетному вимірі. В ході різноманітних форм групової роботи найціннішим стало обговорення власних ситуацій з інтернетного життя учасниками та відкритість до пошуку стратегій безпечного виходу з них.

Зображення

Питання особистої безпеки в цифровому середовищі виявилось доволі значущим в підлітковому середовищі, про що свідчили їх висновки в кінці тренінгового дня.

Дарія Кондратьєва, 

Амбасадорка миру UN RPP. 

#ambassadorsofpeace_unrpp 


Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

00:20
218
Немає коментарів. Ваш буде першим!