У Кремінній обговорили результати громадського моніторингу комунального майна

У Кремінній обговорили результати громадського моніторингу комунального майна

31 жовтня 2019 року у місті Кремінна відбувся Круглий стіл: «Обговорення результатів громадського моніторингу комунального майна міста Кремінна».

Захід організовано ГО «ЛООС» за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.

ЗображенняУчасть у круглому столі взяли заступниця міського голови, представники відділів міської ради та комунальних підприємств, представники РДА, голови та члени Громадських рад при Кремінській міській раді та Кремінській РДА, представники громадських та благодійних організацій міста.

ЗображенняПід час заходу учасникам презентували результати громадського моніторингу та рекомендації до Кремінської міської ради, Кремінської районної ради, Кремінської РДА та комунальних підприємств міста. Також відбулося обговорення представлених результатів та рекомендацій з представниками органів місцевого самоврядування, місцевої влади та громадськості міста.

ЗображенняДля контактів ЗМІ: Ольга Агафонова, проєктний менеджер, +380 99 034 2022.


Довідково: Публікація підготовлена проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛООС» і жодним чином не відображає точку зору Програми та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:15
316
Немає коментарів. Ваш буде першим!