Луганська команда готувалась до телевізійного дебатного батлу

Луганська команда готувалась до телевізійного дебатного батлу

Підготовка до телевізійних дебатів. Протягом трьох днів з 2 по 5 листопада відтренувалась команда дебатерів з Луганської області.

Протягом листопада-грудня поточного року реалізується запланована низка заходів в рамках «Лабораторії телевізійних дебатів», що складається з трьох модулів, що організовані в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією «Суспільність» за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Спочатку пройдуть два триденних тренінги «Формування навичок аргументації і комунікації у представників молодіжних лідерів та молодих державних службовців» (для 40 осіб: 20 з Донецької області, 20 з Луганської області в м. Святогірськ. Команди сформовано за відкритим набором за сприяння партнерів та їз учасники набрані з числа двох чиновників виконавчих органів влади та місцевого самоврядування, громад-пілотів UN RPP, молодих громадских ліджерів та актвистів молодіжних дебатних рухів Сходу України.

Image

Наприкінці листопада, відбудуться дводенні публічні дебати «Обговорення суспільно важливих тем Луганської та Донецької областей» (для 40 осіб – 20 з Донецької області, 20 з Луганської області в м. Святогірськ).

А потім запланований на початку грудня і Національні телевізійні дебати «Обговорення суспільно важливих тем Луганської та Донецької областей» для обраних найкращих учасників лабораторій телевізійних дебатів.

З 31 жовня по 2 листопада вже відтренувалась команда з Донецької області під час першого модуля Лабораторії.

А з 2 по 5 грудня відтренувалась команда з Луганської області.

Тепер всі чекають на дебатний турнір та його телевізіну версію. 

Image

«Лабораторія телевізійних дебатів» організована ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією «Суспільність» за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:10
397
No comments yet. Be the first to add a comment!