Дабатуємо, не конфліктуємо!

Дабатуємо, не конфліктуємо!

Якщо Ви не грали в дебати, то втратили багато! Президенти грають в дебати, а Ви? Зараз йде піготовка до телевізійних дебатів та протягом трьох днів відтренувалась команда дебатерів з Донецької області. 

Запланована низка заходів в рамках «Лабораторії телевізійних дебатів», що складається з трьох модулів, що організовані в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією «Суспільність» за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Спочатку пройдуть два триденних тренінги «Формування навичок аргументації і комунікації у представників молодіжних лідерів та молодих державних службовців» (для 40 осіб: 20 з Донецької області, 20 з Луганської області в м. Святогірськ. Команди сформовано за відкритим набором за сприяння партнерів та їз учасники набрані з числа двох чиновників виконавчих органів влади та місцевого самоврядування, громад-пілотів UN RPP, молодих громадских ліджерів та актвистів молодіжних дебатних рухів Сходу України.

Наприкінці листопада, відбудуться дводенні публічні дебати «Обговорення суспільно важливих тем Луганської та Донецької областей» (для 40 осіб – 20 з Донецької області, 20 з Луганської області в м. Святогірськ).

А потім запланований на початку грудня і Національні телевізійні дебати «Обговорення суспільно важливих тем Луганської та Донецької областей» для обраних найкращих учасників лабораторій телевізійних дебатів.

З 31 жовня по 2 листопада вже відтренувалась команда з Донецької області під час першого модуля Лабораторії.

Зображення

Метою першого модуля є  - формування навичок аргументації та комунікації, удосконалення навичок публічного виступу, підготовка дебатної команди з громадських лідерів та державних службовців віком від 16 до 35 років. 

Слід зазначити, що публічні дебати будуть проходити за форматом парламентських дебатів британського формату. Цей формат було обрано саме тому, що він дозволяє вислухати думку кожного гравця, також доказує, що кожна думка чи ідея мають право на існування, формат також передбачає розробку плану дій щодо вирішення конкретної проблеми. 

Парламентські дебати – це регламентоване змагання пояснень, гумору та риторичних навичок в умовному Будинку Парламенту. 4 команди, які представляють 2 Уряди та Дві Опозиції, складаються із двох дебатерів кожна, та розглядають тему, запропоновану в Парламенті. Кожного раунду пропонується нова тема. Процес дебатів ведеться Спікером Парламенту, який також виконує обов’язки судді. В парламентських Дебатах робиться наголос на швидкому мисленні, логічнійаргументації та аналізі, риторичних здібностях, що базуються на дослідженні та попередньо зібраних прикладах.Команда Донецької області відтренувалась, наступна команда з Луганської — починає.

Далі буде...

За підтримки #UNRPP

Зображення

Організатори Лабораторії:

  • Програма ООН із відновлення та розбудови миру
  • ГО «Донецький молодіжний дебатний центр»
  • Міністерство культури, молоді та спорту України
  • Фундація «Суспільність»

«Лабораторія телевізійних дебатів» організована ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією «Суспільність» за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

14:40
310
Немає коментарів. Ваш буде першим!