У Кремінній громадських активістів навчали основам моніторингу використання комунальної власності

У Кремінній громадських активістів навчали основам моніторингу використання комунальної власності

17 жовтня 2019 року у місті Кремінна відбувся тренінг для громадських активістів міста Кремінна: «Основи моніторингу та контролю використання комунальної власності та публічних фінансів». 

Image

Захід організовано ГО «ЛООС» за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.

Image

Участь у заході взяли представники Кремінської РДА, члени громадської ради, представники комунальних установ, представники громадських та благодійних організацій міста та громадські активісти.

Під час тренінгу учасники отримали знання та навички громадського моніторингу та контролю використання комунальної власності та публічних фінансів. Учасникам розповіли про практичні кейси з моніторингу комунального майна та яким чином результати таких моніторингів можуть вплинути на життя у громаді.

Image

Цей тренінг був другим етапом навчання громадських активістів та представників органів місцевого самоврядування, які бажають контролювати використання комунальної власності та публічних фінансів, або зробити цей процес відкритим й публічним але не знають, як це правильно робити.

Першим етапом був семінар «Громадський моніторинг комунального майна та публічних фінансів та його користь для громади», який відбувся у місті Кремінна 15 жовтня 2019 року.

Третім, та останнім етапом навчання буде тренінг для представників комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування «Як забезпечити прозорість використання публічних фінансів та відкритість інформації про управління комунальним майном?», що відбудеться у місті Кремінна 25 жовтня 2019 року.

Для контактів ЗМІ: Ольга Агафонова, проєктний менеджер, +380 99 034 2022.


Довідково: Публікація підготовлена проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛООС» і жодним чином не відображає точку зору Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:30
413
No comments yet. Be the first to add a comment!