У Кремінній відбувся семінар Громадський моніторинг комунального майна

У Кремінній відбувся семінар Громадський моніторинг комунального майна

15 жовтня 2019 року у місті Кремінна відбувся семінар «Громадський моніторинг комунального майна та публічних фінансів та його користь для громади».

Зображення

Захід організовано ГО «ЛООС» за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.

Зображення

Участь у заході взяли представники Кремінської РДА, члени громадської ради, представники комунальних установ, представники громадських та благодійних організацій міста та громадські активісти.

Під час семінару учасники обговорили основні принципи громадського моніторингу та важливість і користь для громади відкритості й доступності інформації про публічні фінанси та про управління комунальним майном.

Зображення

Цей семінар був першим етапом навчання громадських активістів та представників органів місцевого самоврядування, які бажають контролювати використання комунальної власності та публічних фінансів, або зробити цей процес відкритим й публічним але не знають, як це правильно робити.

Наступні етапи навчання — тренінги:

Для контактів ЗМІ: Ольга Агафонова, проєктний менеджер, +380 99 034 2022.


Публікація підготовлена проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛООС» і жодним чином не відображає точку зору Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

02:20
339
Немає коментарів. Ваш буде першим!