​Комітет Молодіжного банку ініціатив в Сєвєродонецьку сформовано!

​Комітет Молодіжного банку ініціатив в Сєвєродонецьку сформовано!
Фундація «Простір» та тренери національної програми Молодіжний працівник — Youth Worker Ukraine плідно попрацювали з активною молоддю міста та зробили ще один крок на шляху створення в Сєвєродонецьку Молодіжного банку ініціатив (МБІ)

Фундація «Простір» та тренери національної програми Молодіжний працівник — Youth Worker Ukraine плідно попрацювали з активною молоддю міста та зробили ще один крок на шляху створення в Сєвєродонецьку Молодіжного банку ініціатив (МБІ), який сподіваємось дозволить молоді реалізовувати свій потенціал та втілювати в життя свої ідеї, реально впливаючи на вирішення загальних проблем.

До складу Комітету МБІ, увійшли учні закладів загальної середньої освіти міста, студенти технікуму та університету, активні представники громадських організацій, що працюють з молоддю.

Сьогодні знайомились, обговорювали «золоті правила» МБІ та захопливо планували подальшу діяльність, аналізуючи основні кроки у роботі Молодіжного банку ініціатив.
З наступного тижня починаємо навчатися.

Проект «Поширення моделі Молодіжних банків ініціатив через програму «Молодіжний працівник» реалізується Isar Ednannia за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Мiнiстерство молоді та спорту України.


Читайте наші новини на телеграм каналі

16:05
397
Немає коментарів. Ваш буде першим!