«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів

«GREENLAB» зібрав молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів

В суботу 5 жовтня діалогова платформа – мультихаб «GREENLAB» зібрала у своїх стінах молодь Сєвєродонецька на тренінг з налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів. 

Учасниками тренінгу стали студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму, а також учні Сєвєродонецького колегіуму та Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії.

Зображення

Під час тренінгу учасники сформулювали визначення поняття конфлікт і змоделювали три основних типи поведінки в конфлікті:

— підхід заснований на силі;

— підхід заснований на правах; підхід заснований на інтересах;

та порівняли їх між собою; відпрацювали навички аналізу конфлікту та його конструктивної трансформації.

Зображення

З’ясували, що комунікація між людьми – запорука знаходження оптимальних рішень і виходів з важких ситуацій; обговорили стратегії поведінки в конфлікті та проаналізували їх ефективність та застосовність.

Зображення

Учасники тренінгу зазначали, що навчилися співпрацювати в конфлікті і переконалися в тому, що фантазія і творчість відіграють велику роль в роботі з конфліктами з погляду їх конструктивної трансформації.

Зображення

Сергій Мітрохин,

Амбасадор миру UN RPP,
педагог СНУ ім. В. Даля, 
м. Сєвєродонецьк, Луганська область.


Зображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

17:40
242
Немає коментарів. Ваш буде першим!