​Чисте озеро у Сєвєродонецьку стало трохи чистішим завдяки акції Плогінг у Сєвєродонецьку / Plogging

​Чисте озеро у Сєвєродонецьку стало трохи чистішим завдяки акції Плогінг у Сєвєродонецьку / Plogging

Чисте озеро у Сєвєродонецьку стало трохи чистішим завдяки зусиллям понад 20 мешканців міста, які доєдналися 27 вересня до екологічної акції Плогінг у Сєвєродонецьку / Plogging in Severodonetsk – збору сміття під час пробіжки.

«Змінювати світ на краще – це просто, і якщо прагнеш змін, то саме ти маєш стати їхньою рушійною силою», – каже Сергій Митрохін, учасник плогінгу, активіст ГО «Фундація Простір».

Зображення

«Коли почула про плоггінге в Сєвєродонецьку — почала читати про новий рух. Стало цікаво… Але ще цікавіше було в неділю! Нові знайомства, хороша атмосфера, корисну справу! Звичайний біг перетворився в екологічну акцію! Наше Чисте озеро оточене сміттям, які залишають відпочивальники, любителі пікніків. Сортування сміття показала, що «перемогу» отримали вологих серветки! Відпочиваючі люди, очищаючи свої руки, засмічують своє місце відпочинку. Слів немає… Такі акції треба повторювати!» — Віра Попсуй, учасниця плогіну, активіст з м. Сєвєродонецька.

Зображення

«Разом з однодумцями, взяли участь в спортивно-екологічної акції. Робимо місто чистішим, здоров'я міцніше. Спасибі UNDP Ukraine за яскраві фото та гарний настрій» — Сергій Долженко, учасник плогінгу, спеціаліст Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

Зображення

«Долучилися до екологічної акції «Плогінг» в Сєвєродонецьку, яка відбулася 29 вересня у районі Чистого озера. Біг це безсумнівно здоров'я, а збір сміття — важливий для екології. Отже, взявши пакети для сміття, ми із задоволенням приєдналися до прихильників здорового способу життя і турботи про екологію, які перетворили недільний ранок на екологічну акцію, яка дозволила зробити простір навколо Чистого озера чистіше.
Якби деякі жителі міста прибирали самі за собою своє сміття, думаю такі акції були б спрямовані більше на здоров'я, а не на прибирання за безвідповідальними громадянами яким лінь донести свій пакет зі сміттям до бака ....  Але не дивлячись ні на що, ми провели чудовий ранок з користю для міста і свого здоров'я ! Дякую за такі акції #UNRPP» — Інна Міхєєва, учасниця прогінгу, активіст Луганської обласної Асоціації організацій людей з інвалідністю.

Зображення

«Відзначу характер сміття»: дуже багато серветок, які за типом вологі; одноразових пластівих стаканчиків різного типу, в основному під «наливайку» і кави; пляшок пластикових і скляних, місцями будівельного сміття. Відзначили, що цегляна будочка завалена сміттям так, що його і не один день лопатами треба вигрібати… сміттєві баки вивозяться, точно не вчасно, тому, і навколо них сміття теж «лопатою вигрібай»… купки захованого в кущах переробленого соняшникової олії — це звичайно щось… завтра в мерії відзначать, що і як, бо пообіцяли. Спасибі  - дали машину для вивозу і пообіцяли комунальникам дати вказівку по більш якісному прибиранню території озера та його спеціальних сміттєвих зон… Ось так 1,5 години прибирання та спорту пройшли на користь і прибирають і оточуючим!» — Ганна Борова, учаснця плогінгу, представниця Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Зображення

Дякуємо усім активним членам громади, які роблять своє місто кращим кожного дня.

Зображення

Зображення


Читайте наші новини на телеграм каналі

21:10
363
Немає коментарів. Ваш буде першим!