У День Миру, в закладі, що знаходиться на вулиці Миру в Бахмуті, відбулись святкування

У День Миру, в закладі, що знаходиться на вулиці Миру в Бахмуті, відбулись святкування

Сьогодні, у день чудового свята Дня Миру, 21 вересня було проведено тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир та соціальну згуртованість у громаді».

Цікаво, що наш заклад знаходиться за вулицею Миру і сьогодні ми обрали своїм кольором білий.

Зображення

Ми активно пограли, детально ознайомились із Прграмою розвитку ООН із відновдення врядування та примирення. Об’єдналися в команди та попрацювали над створенням цікавих проєктів, які потім весело захищали.

Зображення

Командна робота нас ще більше зблизила і ми змогли посилили власну компетенцію щодо питань конфліктів та шляхів їх подолання. Дітям була поставлена мета і їм вдалося успішно виконати завдання з теми соціальної згуртованості.

Зображення

Символічно створили власними руками голубів, які діти забрали з собою на згадку. Так радісно бачити активність діточок, як вони уважно слухають один одного, допомагають, підтримують, розкриваються з інших сторін під час тренінгу ! 

Зображення

Горять очі!

Ми дуже плідно попрацювали та мали змогу відпочити, смакуючи чудовою піцою та чаєм!

Зображення

Навіть під час перерви не втихали міркування вголос та веселий сміх.

Усе промайнуло таааааак швидко, що під кінець діти почали казати, що хочеться продовження… І воно звісно буде! Рухаємось у вірному напрямку, робимо добрі справи, вчимо і самі вчимося! Сердечне дякую за цю можливість мати той ключик, який спроможний відкрити багато дитячих сердець…

Зображення

Амбасадорському руху бути! Амбасадори Миру єднають країни і душі ! 

Щира подяка UN RPP за можливість бути тут і зараз та йти вперед, тренерам Школи Амбасадорів Миру UN RPP - за допомогу і розуміння як воно все має бути!

Зображення

Сьогодні ми з Алена Жукова змогли поділитися своїм досвідом із найкоштовнішим скарбом — нашими дітьми!

https://www.facebook.com/groups/244125496203363/

Алексєєнко Ангеліна ,

Амбасадорка Миру UN RPP,

вчителька Бахмутського НВК 11

Зображення

Зображення

ЗображенняЗображення

Захід проводився в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:00
517
Немає коментарів. Ваш буде першим!