GreenLab єднає молодь Луганщини

GreenLab єднає молодь Луганщини

В мультихабі GreenLab відбулась фінальна підсумкова конференція проекту «Академія діалогу та порозуміння»

Протягом всього літа в громадах Луганської області ГО «Фундацією «Простір» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP) в Україні реалізовувався проект «Академія діалогу та порозуміння». В межах проекту було проведено цикл тренінгів з активного громадянства, толерантності і недискримінації, налагодження діалогів та соціальної згуртованості для молоді у Станиці Луганській, Золотому, Попасному, Гірському та Біловодську. Після тренінгів молоддю у кожній громаді було реалізовано локальні ініціативи.

Зображення

14 вересня в GreenLab було проведено фінальну підсумкову конференцію з обміном досвідом та обговоренням результатів проекту та проведення локальних ініціатив в межах проекту «Академія діалогу та порозуміння». Учасниками конференції стали представники активної молоді, молодіжних рад, учні старших класів, молоді вчителі 5 цільових громад Луганської області: Біловодськ, Станично-Луганське, Попасне, Золоте, Гірське, представники громадських організацій Луганської області та органів місцевого самоврядування, молодь — учасники Академії, представники цільових громад та організацій — партнерів (Станиця, Золоте, Гірське, Попасна, Біловодськ), представники ПРООН, студенти СНУ ім. В. Даля, ГО «Фундація «Простір».

Зображення

Найбільш активні та креативні представники молоді обмінялися досвідом та налагодили комунікації для реалізації у подальшому сумісних проектів та спільної роботи.

Зображення

На відкритті заходу учасники почули мотивуючі виступи та привітальне слово від ректорки СНУ ім. В. Даля Ольги Поркуян щодо соціальної ролі сучасного університету, спеціалістки з питань соціальної єдності Програма розвитку ООН Ганни Борової щодо важливості участі молоді в креативних та інноваційних проектах, голови правління ГО «Фундація «Простір» Сергія Кудрявцева щодо досвіду організації молодіжних проектів, директора Інституту економіки та управління Руслана Галгаша щодо розвитку молодіжних просторів в Луганській області.

Зображення

Зображення

Сергій Митрохін організував обговорення заходів проекту та локальних ініціатив. Учасники всіх тренінгів, локальних ініціатив та партнери отримали сертифікати та подяки.

Зображення

Студенти СНУ ім. В. Даля Яна Литовка, Андрій Торба та В’ячеслав Красюк розповіли молоді про власний досвід участі у волонтерських проектах та громадській діяльності та провели воркшоп з виготовлення пам’ятних сувенірів (брелоків) з лого до 100-річча СНУ ім. В. Даля та власним «відбитком».

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Під час вільного спілкування учасники обговорили майбутні проекти та можливі сумісні ініціативи, спробували зібрати кубики з цілями сталого розвитку, ознайомились з деревом незвичайних людей, відбулась фотосесія та селфі.

Зображення

Зображення

Дуже цікавою для молоді була екскурсія до Будинку ООН у м. Сєвєродоненцьк, під час якої Ганна Борова розповіла про роботу агенцій ООН, презентувала цікавинки, отримані в проект брендінгу Луганської області.

Зображення

Зображення

Позитивні емоції, які отримали всі учасники заходу, дають надію і впевненість на продовження діалогу та посилення ролі молодіжної спільноти у підвищення соціальної згуртованості та єдності в Луганській області.

Зображення

Проект «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UNRPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (#UNRPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності».


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:30
303
Немає коментарів. Ваш буде першим!