Шукаємо порозуміння щодо забезпечення зручностей для людей та реалізації "універсального дизайну"

Шукаємо порозуміння щодо забезпечення зручностей для людей та реалізації "універсального дизайну"

Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну». 4.09.2019 року предствники ГС «ЛАООІ» разом з головним інженером МПП "Інтелект" здійснили виїзд до м. Щастя. Таким чином, Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе роботу в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадських радніків Луганської області."

4 вересня 2019 року голова та предствники ГС «ЛАООІ» разом з головним інженером МПП "Інтелект" здійснили виїзд до м. Щастя.

Image

Поїздка була спрямована на моніторинг безбар'єрного доступу осіб з інвалідністю та людей похилого віку до соціальних послуг та різних об'єктів. Було проведенно моніторинг об'єктів, які потребують реконструкції задля покращення доступу для маломобільніх груп населення.

Image

Перший заклад, де побували, — це Щастінська міська лікарня, яка справила гнітюче враження. «Це неймовірний ЖАХ!» — зазничили всі, хто приїхав.

Image

В нашій області є багато закладів, котрі потребують ремонту, але - це -  медичний заклад, він повинен бути зручним для всіх. Бо, що може бути важливийще за життя та здоров‘я людини!

Image

У лікарню приходять люди, та також лікують наших військових ! 

Image

Мало того, люди змушені їхати в інше місто тільки для того щоб поставити печатку на будь якому документі, так вони ще й лікуватися повинні в таких жахливих умовах!

Image

Всі, підкреслемо, ВСІ, приміщення в аварійному стані! Відсутність водопостачання! Лікарі змушені мити руки з пластикових пляшок. Вони просто небезпечні для життя!

Image

Щодо доступності, то нам забракло слів, її немає зовсім. 

Image

Сподіваємось, що зможемо зробити хоч малесенький внесок для цього закладу задля його доступності для мало мобільних груп населення.

Image

Також відвідали КЗ «Щастинський міський Палац культури», де теж було виявлено низку проблем. 

За результатами моніторингу були зроблені заміри та накреслені відповідні креслення. Сподіваємось, що в найближчий час нашу участь у впровадженні доступності в цьому місті буде помітно.


Дякуємо за порозуміння та співпрацю в.о ВЦА м. Щастя — Клінковій Светлані Миколаївні та Палагуті Наталії. Також всім, хто приєднався до зустрічі. 

Далі буде....


Читайте наші новини на телеграм каналі

13:05
315
No comments yet. Be the first to add a comment!