Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогів (м. Попасна)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогів (м. Попасна)

Черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» відбувся 23 серпня у м. Попасна. Цього разу тема тренінгу «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах».

Image

Після проходження тренінгу учасники можуть пояснити що таке конфлікт і чому важливо вміти трансформувати конфлікти, розповідають про взаємозв’язок між позиціями, інтересами та потребами учасників конфлікту, аналізують конфлікти, наводять приклади рішень «виграш-виграш», розповідають про стратегії поведінки в конфлікті та демонструють їх.

Image

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Image


Читайте наші новини на телеграм каналі

18:45
294
No comments yet. Be the first to add a comment!