Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (смт. Біловодськ)

Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (смт. Біловодськ)

22 серпня у смт. Біловодськ відбувся заключний тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Соціальна згуртованість: молодь за мир у громадах» 

Image

Впродовж всього тренінгу всі учасники активно включалися в роботу. Майже всі учасники вже були знайомі між собою і знадобилось витрати мінімум часу задля того щоб створити безпечне середовище, яке дозволило учасникам відкритися, ділитися своїм досвідом, обговорювати проблеми та знаходити рішення. Найбільшу кількість дискусій викликав цикл волонтерського менеджменту, а саме послідовність його етапів, але попрацювавши в рамках цього циклу учасники зняли для себе всі питання, що мали коли побачили його вперше. 

Image

Найбільш цінним для підвищення ефективності роботи з волонтерами на думку учасників було дізнатися про цикл волонтерського менеджменту (бо до цього вони зі своїми волонтерами проходили лише частину його етапів і робили це інтуїтивно), а також дізнатися, які потреби є в волонтерів і зрозуміти, що потрібно робити, щоб молодь не йшла з волонтерства.

Image

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:45
367
No comments yet. Be the first to add a comment!