Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Золоте)

Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Золоте)

20 серпня у м. Золоте відбувся заключний тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Соціальна згуртованість: молодь за мир у громадах»

Image

Учасниками тренінгу стали представники активної молоді та громадських організацій, що працюють в сфері молодіжної політики, учні старших класів закладів загальної середньої освіти, активісти культурних та освітніх закладів.

Image

Після проходження тренінгу учасники дізналися що таке соціальна згуртованість і що вона дає громаді, з’ясували для себе цикл волонтерського менеджменту та основні етапи взаємодії з волонтерами. На практиці учасники проаналізували основні принципів взаємодії з волонтерами та визначили основні драйвери волонтерства, моделі мотивації волонтерів, засади довготривалого волонтерства.

Image

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.


Читайте наші новини на телеграм каналі

09:15
253
No comments yet. Be the first to add a comment!